Zaznacz stronę

Dostawczak z windykacji

W wielu firmach może wystąpić potrzeba nagłego posiadania dodatkowego taboru transportowe. Trzeba to zrobić w miarę szybko i bezboleśnie. Bezboleśnie, to znaczy jak najmniej Dotkliwie dla finansów firmy.
Potrzebny samochód i trzeba zadanie zrealizować jak najszybciej. Rozwiązaniem mogą stać się auta dostawcze z windykacji. Sposób prosty i dostępny. W internecie można znaleźć sporo anonsów zachęcających do kupna samochodów, które zostały odebrane dłużnikom.
Inwestując w auto z salonu trzeba zaangażować w sprawę znacznie większą ilość gotówki niż daje oferowany sposób. Dostawczaki z drugiej ręki, ale bardzo często wyglądają jak z salonu. Odbierane są bowiem firmom, które straciły płynność finansową i nie mogę utrzymać stałości spłacania rat.
Dodatkowo kusząca jest także cena. Auta te częściowo spłacone mają na swoim koncie jedynie zaległe należności. Tak więc prawni właściciele chcąc odzyskać gotówkę gotowi są na zaoferowanie bardzo korzystnej oferty cenowej. Wchodzą w grę znaczne obniżki i rabaty. Można też wytargować jakieś dodatkowe bonusy.
Nawet stan techniczny tych aut jest zazwyczaj idealny. Nie trzeba więc tracić dodatkowej gotówki na remonty i przystosowanie auta do dalszej eksploatacji.